Koniec roku 2016/2017

| 28 czerwca 2017

Dziś po raz ostatni przed wakacjami przyszliśmy do szkoły. Ostatni dzwonek, ostatnie spotkanie z wychowawcą, ze szkolnymi przyjaciółmi. Spędziliśmy tutaj wspólnie kolejny rok pracy i nauki. To tutaj przeżywaliśmy radość wielu sukcesów, ale i gorycz porażek. Tu, być może, znaleźliśmy przyjaciół, z którymi poznawaliśmy świat wiedzy.

Pamiętacie, jak 10 miesięcy temu z bijącymi sercami czekaliśmy na to, co przyniesie nowy rok szkolny? Przyglądaliśmy się sobie ukradkiem, zastanawiając się, jacy będziemy… Także nauczyciele byli dla nas zagadką – zwłaszcza dla klas pierwszych. Kto zostanie moim wychowawcą? Kto będzie surowy, a kto pozwoli dryfować po obrzeżach tematu? Dziś znamy odpowiedzi na te pytania. Wielu z nas solidnie pracowało przez cały rok i teraz może cieszyć się wspaniałymi wynikami.

Podczas akademii na zakończenie roku Pani Wicedyrektor Violetta Chechelska wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody.

Klasa 1a: Wiktoria Drabek, Oliwia Szatanik

Klasa 1b: Kornelia Forma, Aleksandra Hutta, Iga Jarosz, Joanna Haczek

Klasa 1c: Anita Drożdż, Martyna Grabowska, Filip Kacorzyk, Agnieszka Martyniak, Natalia Róża, Klaudia Wawro

Klasa 1d: Małgorzata Kruczyńska, Małgorzata Wideł

Klasa 2b: Celina Grądzka, Joanna Łukowicz, Julia Roszak

Klasa 2c: Izabela Nawrocka, Miłosz Nicieja, Urszula Spyrka, Maria Tobiasz

Klasa 2d: Jakub Boroń, Kacper Kucz

Uczniowie ze 100% frekwencją:

Piotr Klimeczek, Przemysław Górecki, Gabriela Ubik, Filip Kacorzyk, Szymon Lipowiecki, Paulina Szczerba

Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość, za Wasze serce włożone w przekazywanie wiedzy, za każde dobre słowo i uśmiech.