Author Archives: gim1brz

Strona 1 z 812345...Ostatnia »

| 29 sierpnia 2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Brzeszczach Informuje:
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
odbędzie się 4 września 2017 r.
Kl. IV-VII szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne

godz. 8:00 – Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Urbana w Brzeszczach
godz. 9:00 – Rozpoczęcie roku szkolnego (spotkanie w szkole)

Kl. I-III szkoły podstawowej

godz. 10:00 – Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Urbana w Brzeszczach
godz. 11:00 – Rozpoczęcie roku szkolnego (spotkanie w szkole)

| 14 czerwca 2017

Spotkanie ze znaną siatkarką

14 czerwca dziewczyny z UKS Brzeszcze razem z trenerem udały się na spotkanie z siatkarką panią Aleksandrą Przybysz-Jagiełło. Odbyło się ono w Gimnazjum nr. 2 w Oświęcimiu. Dziewczyny z SOS Oświęcim przygotowały na tę okazję pokaz siatkarski , po czym pani Aleksandra zaczęła opowiadać o swojej karierze sportowej. Po wysłuchaniu pani Oli można było zobaczyć zdobyte przez nią medale. Na koniec spotkania siatkarka rozdawała autografy.
                                                                     Anita Drożdż
| 12 kwietnia 2017

Drużynowe Biegi Przełajowe IV miejsce

W dniu 12 kwietnia 2017r. na starcie w Powiatowej Gimnazjadzie Chłopców w drużynowych biegach przełajowych stanęło 10 ekip. Wśród tej dziesiątki znalazła się reprezentacja naszego gimnazjum w składzie:
Boroń Jakub , Dąba Piotr , Kucz Kacper , Markiel Kacper , Mirecki Michał , Papuga Mateusz , Pietryja Błażej ,Płotnicki Igor , Preś Kamil , Saternus Wiktor , Surzyn Tomasz.
Po determinującej walce okupionej dwoma kontuzjami Kacpra i Kamila w trudnych warunkach pogodowych nasi biegacze uplasowali się tuż za podium na czwartym miejscu.Brawo Chłopaki!
| 15 marca 2017

V-ce Mistrzowie Powiatu w Siatkówce Chłopców

W marcu 7 i 15 odbyły się mistrzostwa powiatowe w siatkówce chłopców i dziewcząt.
Zespół chłopców prowadzony przez trenerów M.Szrombę i D.Pochopienia doszedł do finału ulegając jedynie drużynie z Kęt i tym samym zajmując drugie miejsce.
Dziewczęta niestety nie powtórzyły sukcesu kolegów i uplasowały się tylko na szóstym miejscu.
Skład v-ce mistrzów :
Błazenek Michał , Broszkiewicz Łukasz , Dadak Krzysztof , Foks Mateusz , Jagiełło Łukasz , Krawętkowski Bartosz , Kwiecień Rafał , Kaczmarek Jan , Papuga Mateusz ,Szymla Damian , Wolant Wojciech , Wożniak Jędrzej.
| 16 lutego 2017

III miejsce w Koszykówce Chłopców – Powiaty

W dniu 16 lutego odbył się turniej powiatowy w koszykówce chłopców.
Reprezentacja naszego gimnazjum wywalczyła miejsce na podium co można uznać za sukces , ponieważ od wielu lat to gimnazjum nr.2 zwyciężało w zawodach gminnych.
Tym razem to nasz zespół okazał się lepszy i zdołał również zaistnieć w powiecie-gratulacje.
Skład:
Ciaputa Szymon , Kwiecień Rafał , Kozak Jakub , Papuga Mateusz , Pietryja Błażej , Płotnicki Igor , Łukowicz Michał , Surzyn Tomasz.
| 8 grudnia 2016

Mistrz Powiatu z Naszej Szkoły

W Piotrowicach odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym. Uczeń Łukasz Broszkiewicz w tych zawodach nie miał sobie równych, a wygrywając turniej zapewnił sobie awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy!

| 8 grudnia 2016

Festiwal Siatkówki – WYGRYWAMY!

W niedzielę 16.10. 2016r. w Krzeszowicach odbył się festiwal siatkówki, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły.
Skład od lewej: Jan Kaczmarek, Bartosz Krawętkowski, Szymon Szromba, Wojciech Wolant, Łukasz Broszkiewicz, Krzysztof Dadak, Jędrzej Woźniak oraz Łukasz Jagiełło.
Brawo Chłopaki!

Strona 1 z 812345...Ostatnia »