Strona 1 z 2012345...1020...Ostatnia »

| 4 grudnia 2016

Organizacja zajęć podczas egz. próbnych kl. 3

W dniach 7-9 grudnia 2016 odbędą się egzaminy próbne dla uczniów klas 3. Organizacja zajęć: ŚRODA – 7.12.2016 7.30-9.00             EGZAMIN PRÓBNY – JĘZYK POLSKI 1 9.10-9.40 lekcje skrócone dla kl. 1,2,3 2 9.45-10.15 3 10.20-10.50 4 11.00-11.30 5 11.45-12.15 6 12.20-12.50 13.00-14.00        EGZAMIN PRÓBNY – HISTORIA I WOS   CZWARTEK – 8.12.2016 7.30-9.00… Przeczytaj »

| 24 listopada 2016

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży- filmik

W ramach wymiany uczniowskiej naszych gimnazjalistów z młodzieżą ze szkoły zbiorczej z Düren (Niemcy) powstał filmik, który przedstawia poszczególne etapy realizacji projektu „Budujemy mosty- Wir bauen Brücken”. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia. 🙂   https://youtu.be/Y9BbqRdalO4

| 22 listopada 2016

Noc Języków Obcych

Noc z 18 na 19 listopada na pewno zapadnie na długo w pamięci gimnazjalistów… Wtedy to odbyła się druga edycja projektu edukacyjnego pt. „Noc Języków Obcych” realizowanego przez uczniów klas drugich i trzecich. Głównym celem projektu była promocja nauki języków obcych, pogłębienie wiedzy nt. tradycji, dorobku i kultury krajów niemiecko- i anglojęzycznych, a także rozwijanie… Przeczytaj »

| 20 listopada 2016

Wizyta gości z Niemiec

W dniach 14-19.11.2016 w naszej szkole gościliśmy uczniów i nauczycieli ze szkoły zbiorczej im. Heinricha Bölla z Düren. Goście przyjechali do nas w ramach polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, a pobyt możliwy był dzięki dofinansowaniu projektu przez  fundację „Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży” z siedzibą w Warszawie i Deutsch-Polnisches Jugendwerk z siedzibą w Poczdamie. Celem nadrzędnym wymiany… Przeczytaj »

| 12 listopada 2016

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie kl. 3d pod opieką P. Niny Staś przygotowali uroczystą akademię. Myślą przewodnią były słowa „Ojczyzna to samo życie”. Rozważania i wspomnienia z historii przeplatały pieśni patriotyczne w wykonaniu zespołu wokalnego i szkolnego chóru.

| 18 października 2016

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 14 października br. w naszym gimnazjum odbyła się gminna uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Podczas akademii obecna była Pani Burmistrz Cecylia Ślusarczyk, Pan Wiceburmistrz Robert Adamczyk, przedstawiciele władz oświatowych i samorządowych, dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców.  Akademia miała charakter spektaklu słowno-muzycznego, którego myślą przewodnią były słowa "Anioły… Przeczytaj »

| 18 października 2016