Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »

| 11 października 2017

Biskup Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej w naszej szkole

W środę  4 października 2017 r. nasza szkołę odwiedził  Ks. Biskup Roman Pindel, ordynariusz  diecezji bielsko – żywieckiej. Spotkanie to związane było z wizytacją kanoniczną odbywającą się na terenie parafii św. Urbana w Brzeszczach. O godz. 9.00 na sali  gimnastycznej  powitała ks. Biskupa delegacja nauczycieli, rodziców i dzieci. Zebrane na sali delegacje poszczególnych klas  po… Przeczytaj »

| 10 października 2017

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży

W dniach 03-07.10. 2017 gościliśmy w naszej szkole grupę młodzieży niemieckiej z Düren wraz z opiekunami. Organizacja wymiany możliwa była dzięki wsparciu finansowemu otrzymanemu od Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Program wymiany był dla wszystkich uczestników bardzo interesujący i różnorodny. Cały tydzień obfitował w atrakcje i niesamowitą dawkę pozytywnych emocji. Szczególnie interesujący był udział niemieckiej młodzieży w… Przeczytaj »

| 10 października 2017

Dzień Chłopaka w naszej szkole.

W naszej szkole w tygodniu poprzedzającym 30. września świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Na lekcjach wychowawczych w każdej klasie dziewczęta  przygotowały prezenty i niespodzianki dla swoich kolegów. Radości i uśmiechu było co nie miara. Wszystkim chłopcom jeszcze raz serdecznie życzymy: Uśmiechu na twarzy, a w sercu radości, spełnienia marzeń i szczęścia w miłości – wszystkiego najlepszego z… Przeczytaj »

| 14 września 2017

Zebrania z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzeszczach informuje, że: zebranie z rodzicami uczniów klas 1-5 Szkoły Podstawowej odbędzie się dnia 19. 09. 2017 (wtorek) o godz. 16.30, a uczniów klas 6-7 Szkoły Podstawowej i klas gimnazjalnych odbędzie się dnia 20. 09. 2017 (środa) o godz. 16.30.

| 6 września 2017

Witaj szkoło!

Wypoczęci, uśmiechnięci i opaleni dnia czwartego września oficjalnie powitaliśmy nowy rok szkolny. Stanowisko Dyrektora ZSP nr 4 objęła Pani mgr Violetta Chechelska, która na swoich zastępców powołała Panie: mgr Katarzynę Nawrocką i  mgr Teresę Nycz. Rok szkolny 2017/2018 to początek zmian w systemie szkolnictwa, m.in. nowa podstawa programowa, powrót 8-letniej szkoły podstawowej. Przed nami wiele… Przeczytaj »

Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »