Strona 1 z 2012345...1020...Ostatnia »


| 27 grudnia 2016

Apel świąteczny

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną uczniowie klasy 3d oraz 1c zaprosili nas na jasełka bożonarodzeniowe. Tym razem spektakl miał charakter pantomimy, bowiem cała historia przyjścia na świat oczekiwanego Zbawiciela została wyśpiewana przez zespół wokalny. Zasłuchani w przepiękne aranżacje pieśni i pastorałek śledziliśmy sceny rozgrywające się przed naszymi oczami na scenie. Autorkami scenariusza i całego… Przeczytaj »

| 18 grudnia 2016

„Mikołajkowe” wycieczki

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja kilka klas w tym roku szkolnym wybrało się na wycieczki. Klasa 1a i 1b bawiły się w Planet Cinema, a potem w Jump City w Katowicach. Podobnie klasy 2d i 2b, które jednak seans filmowy zamieniały na zwiedzanie Komendy Wojewódzkiej Policji. Klasa 2c zwiedziła Muzeum w Podziemiach Rynku w Krakowie i obejrzała… Przeczytaj »

| 18 grudnia 2016

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 14.12.2016 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane przez Samorząd Uczniowski i uczniów starszych klas gimnazjum. Konkurencji i zabaw było co niemiara. W tym roku niezwykle „mroczny” klimat otrzęsin podkreśliły stroje uczestników.  Klasa 1a wystąpiła jako zombie, 1b przebrała się za czarownice i czarowników, 1c straszyła strojami wilkołaków, a 1d wampirów. Każda z klas przygotowała również… Przeczytaj »

| 8 grudnia 2016

Mistrz Powiatu z Naszej Szkoły

W Piotrowicach odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym. Uczeń Łukasz Broszkiewicz w tych zawodach nie miał sobie równych, a wygrywając turniej zapewnił sobie awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy!

| 8 grudnia 2016

Festiwal Siatkówki – WYGRYWAMY!

W niedzielę 16.10. 2016r. w Krzeszowicach odbył się festiwal siatkówki, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Skład od lewej: Jan Kaczmarek, Bartosz Krawętkowski, Szymon Szromba, Wojciech Wolant, Łukasz Broszkiewicz, Krzysztof Dadak, Jędrzej Woźniak oraz Łukasz Jagiełło. Brawo Chłopaki!  

| 6 grudnia 2016

Mikołajki

6 grudnia w naszym gimnazjum pojawił się niejeden św. Mikołaj wraz ze swoją reniferową ekipą. Kto był grzeczny, dostał prezent:)  

| 30 listopada 2016

Gimnazjada Szachowa

25 listopada 2016 roku w Oświęcimiu miała miejsce Powiatowa Gimnazjada – Szachy Drużynowe. W zawodach wzięło udział siedem drużyn: GTS Oświęcim, MG nr 2 Oświęcim, ZSO Zator, ZSG nr 1 Kęty, ZSG Nowa Wieś, GG nr 2 Zaborze i ZSP nr 4 Brzeszcze. Na podium stanęły drużyny: I m.: MG nr 2 Oświęcim, II m.: ZSG… Przeczytaj »

| 28 listopada 2016

Zabawa andrzejkowa

23 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Szkolną Radę Uczniowską. Oto kilka fotek z imprezy:

| 24 listopada 2016

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży- filmik

W ramach wymiany uczniowskiej naszych gimnazjalistów z młodzieżą ze szkoły zbiorczej z Düren (Niemcy) powstał filmik, który przedstawia poszczególne etapy realizacji projektu „Budujemy mosty- Wir bauen Brücken”. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia. 🙂   https://youtu.be/Y9BbqRdalO4

| 22 listopada 2016

Noc Języków Obcych

Noc z 18 na 19 listopada na pewno zapadnie na długo w pamięci gimnazjalistów… Wtedy to odbyła się druga edycja projektu edukacyjnego pt. „Noc Języków Obcych” realizowanego przez uczniów klas drugich i trzecich. Głównym celem projektu była promocja nauki języków obcych, pogłębienie wiedzy nt. tradycji, dorobku i kultury krajów niemiecko- i anglojęzycznych, a także rozwijanie… Przeczytaj »

Strona 1 z 2012345...1020...Ostatnia »