Strona 1 z 2112345...1020...Ostatnia »

| 24 stycznia 2017

Wieczór Gier Planszowych

W dniu 20 stycznia 2017  od godziny 18:00 do 23:00 nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczego zorganizowali Wieczór  Gier Planszowych. Zaprosili uczniów do rozegrania kilku partii popularnych gier planszowych: Munchkin, Jungle Speed, Talizmanu, Cytadeli, Osadników z Catanu oraz rozegrania partii ruletki. Ta różnorodność gier była możliwa dzięki naszemu koledze, który jest pasjonatem gier planszowych.Uczniowie zadbali o „małe co-nieco”: Ada… Przeczytaj »

| 24 stycznia 2017

25 finał WOŚP

15 stycznia 2017 nasi uczniowie już po raz kolejny zaangażowali się w kwestę oraz pracę w sztabie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy pod hasłem: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.” To już 25 finał akcji, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność i grono zwolenników chcących… Przeczytaj »

| 27 grudnia 2016

Apel świąteczny

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną uczniowie klasy 3d oraz 1c zaprosili nas na jasełka bożonarodzeniowe. Tym razem spektakl miał charakter pantomimy, bowiem cała historia przyjścia na świat oczekiwanego Zbawiciela została wyśpiewana przez zespół wokalny. Zasłuchani w przepiękne aranżacje pieśni i pastorałek śledziliśmy sceny rozgrywające się przed naszymi oczami na scenie. Autorkami scenariusza i całego… Przeczytaj »

| 18 grudnia 2016

„Mikołajkowe” wycieczki

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja kilka klas w tym roku szkolnym wybrało się na wycieczki. Klasa 1a i 1b bawiły się w Planet Cinema, a potem w Jump City w Katowicach. Podobnie klasy 2d i 2b, które jednak seans filmowy zamieniały na zwiedzanie Komendy Wojewódzkiej Policji. Klasa 2c zwiedziła Muzeum w Podziemiach Rynku w Krakowie i obejrzała… Przeczytaj »

| 18 grudnia 2016

Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 14.12.2016 w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane przez Samorząd Uczniowski i uczniów starszych klas gimnazjum. Konkurencji i zabaw było co niemiara. W tym roku niezwykle „mroczny” klimat otrzęsin podkreśliły stroje uczestników.  Klasa 1a wystąpiła jako zombie, 1b przebrała się za czarownice i czarowników, 1c straszyła strojami wilkołaków, a 1d wampirów. Każda z klas przygotowała również… Przeczytaj »

| 8 grudnia 2016

Mistrz Powiatu z Naszej Szkoły

W Piotrowicach odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym. Uczeń Łukasz Broszkiewicz w tych zawodach nie miał sobie równych, a wygrywając turniej zapewnił sobie awans do zawodów rejonowych. Gratulujemy!

| 8 grudnia 2016

Festiwal Siatkówki – WYGRYWAMY!

W niedzielę 16.10. 2016r. w Krzeszowicach odbył się festiwal siatkówki, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Skład od lewej: Jan Kaczmarek, Bartosz Krawętkowski, Szymon Szromba, Wojciech Wolant, Łukasz Broszkiewicz, Krzysztof Dadak, Jędrzej Woźniak oraz Łukasz Jagiełło. Brawo Chłopaki!

| 6 grudnia 2016

Mikołajki

6 grudnia w naszym gimnazjum pojawił się niejeden św. Mikołaj wraz ze swoją reniferową ekipą. Kto był grzeczny, dostał prezent:)

| 30 listopada 2016