Strona 1 z 2312345...1020...Ostatnia »

| 20 czerwca 2017

Wizyta w schronisku

14. czerwca po raz kolejny odwiedziliśmy zwierzaki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Oświęcimiu zawożąc zebrane przez gimnazjalistów dary. Poniżej fotorelacja.

| 16 czerwca 2017

Wyniki egzaminów – Gratulacje!

Tegoroczne wyniki egzaminów przeszły najśmielsze oczekiwania! W każdej części uczniowie uzyskali wynik powyżej wyniku gminy, powiatu i województwa. Część egzaminu Szkoła Gmina Powiat Województwo Historia + WOS 62,8% 57,3% 61,5% 61,9% J. polski 76% 70,6% 72,6% 71,6% Przed. przyrodn. 56,3% 51,9% 54% 54,6% Matematyka 53% 46,2% 49,6% 50,5% J. ang. podst. 73,6% 69,3% 70% 67,8%… Przeczytaj »

| 14 czerwca 2017

Spotkanie ze znaną siatkarką

14 czerwca dziewczyny z UKS Brzeszcze razem z trenerem udały się na spotkanie z siatkarką panią Aleksandrą Przybysz-Jagiełło. Odbyło się ono w Gimnazjum nr. 2 w Oświęcimiu. Dziewczyny z SOS Oświęcim przygotowały na tę okazję pokaz siatkarski , po czym pani Aleksandra zaczęła opowiadać o swojej karierze sportowej. Po wysłuchaniu pani Oli można było zobaczyć… Przeczytaj »