Strona 1 z 1912345...10...Ostatnia »

| 18 września 2016

Nowy projekt E-twinning

W bieżącym roku szkolnym ruszyliśmy z nowym projektem europejskiej współpracy szkół E-twinning zatytułowanym „Internationale Verbindungen 2016-2018”- „Międzynarodowa komunikacja 2016-2018”. Tym razem nasi uczniowie poznają zwyczaje, tradycje, codzienne życie swoich kolegów i koleżanek z Niemiec. Szkołą partnerską jest Schule Mölkau-szkoła średnia w Lipsku.Uczniowie będą pisać do siebie listy, rozmawiać na skypie oraz przygotowywać różnorodne prezentacje i filmy dotyczące… Przeczytaj »

| 18 września 2016

Ogniska klasowe

Korzystając z pięknej  pogody uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami zorganizowali pierwsze wspólne, pozaszkolne spotkania przy ognisku. Klasy I a,c i d bawiły się na świeżym powietrzu w Skidziniu, a kl. I b w Jawiszowicach. Uczniowie mieli okazję nie tylko zjeść smaczne kiełbaski, ale w miłej atmosferze podzielić się wrażeniami z nowej szkoły. Atrakcją były… Przeczytaj »

| 24 czerwca 2016

Zakończenie roku

To już ostatni dzień roku szkolnego, a przed nami zasłużone wakacje. Po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek, po raz ostatni spotkaliśmy się na akademii okolicznościowej. Po krótkim przemówieniu Pani Dyrektor Urszula Nocoń wręczyła nagrody uczniom klas pierwszych i drugich, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem: Kl. 1b: Julia Roszak, Celina Grądzka, Joanna Łukowicz, Patrycja Antecka, Roma… Przeczytaj »

| 23 czerwca 2016

Pożegnanie Absolwentów

23 czerwca podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy kolejnych Absolwentów naszego gimnazjum. Najpierw uczniowie klas trzecich złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, a następnie przekazali go na ręce swoich młodszych kolegów. Pani Dyrektor Urszula Nocoń w słowach skierowanych do Absolwentów podsumowała trzy lata ich nauki, sukcesy i osiągnięcia oraz najważniejsze wydarzenia minionego roku.          … Przeczytaj »

| 16 czerwca 2016

Komers klas III

Dnia 15 czerwca 2016 w Restauracji "Casablanca" w Rajsku odbył się komers klas trzecich gimnazjum zorganizowany przez Radę Rodziców. Bal rozpoczął się powitaniem przyszłych absolwentów przez panią wicedyrektor Violettę Chechelską. Następnie trzecioklasiści zatańczyli tradycyjnego poloneza. Każda z klas prezentowała się znakomicie. Atmosferę zabawy podkreśliła piękna dekoracja sali. Gimnazjaliści bawili się do późnych godzin nocnych przy… Przeczytaj »

| 15 czerwca 2016

Sukcesy naszych uczniów w Gminnych Diamentach 2016

14 czerwca 2016 r. w Ośrodku Kultury w Brzeszczach nasi uczniowie wzięli udział w uroczystej gali „Gminne Diamenty 2016”.  Celem konkursu było nagrodzenie najbardziej utalentowanych i najzdolniejszych uczniów Gminy Brzeszcze, którzy w bieżącym roku szkolnym odnosili sukcesy w olimpiadach, konkursach, zawodach oraz najbardziej pracowitych członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, a ponadto klas, które czynnie angażowały się w prace… Przeczytaj »

| 6 czerwca 2016

Wycieczka do Warszawy

Jak co roku na początku czerwca odbyła się ogólnoszkolna wycieczka do Warszawy. 1 czerwca, wcześnie rano, wyruszyliśmy w dobrych humorach do stolicy. Na początku zwiedziliśmy piękne muzeum poświęcone bł. ks. Jerzemu Popiełuszce, następnie udaliśmy się do równie ciekawego muzeum Fryderyka Chopina. Oba muzea przybliżyły nam osoby wybitnych Polaków. Bardzo przyjemny okazał się spacer po Warszawskiej… Przeczytaj »

Strona 1 z 1912345...10...Ostatnia »