Strona 1 z 1612345...10...Ostatnia »

| 10 lutego 2016

Program do rozliczeń 2015

Informujemy, że na stronie internetowej Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, znajduje się do pobrania program do rozliczenia PIT-ów za 2015 r. To edycja przeznaczona wyłącznie dla stowarzyszenia. Program automatycznie obliczy 1% podatku i wpisze numer KRS Stowarzyszenia…. Przeczytaj »

| 7 lutego 2016

Egzaminy próbne – zmiana planu lekcji!

W dniach 10-11-12 lutego odbędą się egzaminy próbne klas trzecich. W związku z tym nastąpi zmiana organizacji zajęć: 10 lutego (środa) Lekcje skrócone: 1) 7.30-8.00 2) 8.05-8.35 3) 8.40-9.10 4) 9.20-9.50 5) 9.55-10.25 6) 10.30-11.00            Po 6 lekcji uczniowie klas 1 i 2 są zwolnieni do domu.  Uczniowie klas trzecich przychodzą na godz. 8.40 tj.… Przeczytaj »

| 2 lutego 2016

Upcycling – relacja z projektu

UPCYCLING Czy spotkaliście się kiedyś z terminem UPCYCLING? Tak, tak – nie ma tu żadnej literówki. Nie chodzi nam o RECYCLING, choć te słowa są trochę ze sobą powiązane. Upcycling (według Wikipedii) to forma przetwarzania wtórnego odpadów, w wyniku którego powstają produkty o wartości wyższej niż przetwarzane surowce. Proces ten pozwala zmniejszyć zarówno ilość odpadów,… Przeczytaj »

| 2 lutego 2016

Gotuj z klasą

Już po raz kolejny nasza szkoła zgłosiła się do udziału w programie „ Żyj smacznie i zdrowo”. Program ma na celu propagowanie wśród młodzieży zasad racjonalnego, zdrowego i efektywnego odżywiania. „Jesteś tym, co jesz” – nasi uczniowie już to wiedzą. Wzorem zeszłego roku uczniowie klas drugich otrzymali książeczki, w których wyjaśniono podstawowe i dobre nawyki… Przeczytaj »

| 17 stycznia 2016

Z wizytą noworoczną w hospicjum

W dniu 12.01.2016 uczniowie klasy 3a wraz z panią wychowawczynią odwiedzili podopiecznych Fundacji Pomnik Hospicjum w Oświęcimiu. Zaprezentowali krótki program artystyczny połączony ze wspólnym śpiewem kolęd. Po przedstawieniu złożyli życzenia noworoczne wszystkim pacjentom hospicjum oraz wręczyli im własnoręcznie wykonane kartki. To ważne, aby młodzież oswajać z tym, iż choroba, starość, cierpienie, umieranie są wśród nas. Dobrze,… Przeczytaj »

| 17 stycznia 2016

Mierzymy wysoko razem z WOŚP

10. stycznia, tym razem pod hasłem "Mierzymy wysoko", po raz 24. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasi uczniowie również włączyli się w akcję Jurka Owsiaka kwestując na rzecz pediatrii i diagnotyki ludzi w podeszłym wieku. Uczestniczyli także w pracach w sztabie WOŚPu, licząc zebrane pieniążki. Wszystkim naszym wspaniałym wolontariuszom serdecznie dziękujemy!

| 8 stycznia 2016

Powiatowa Liga Narciarska i Snowboardowa

W dniu 8 stycznia 2016 roku w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń w Istebnej przy słonecznej , zimowej pogodzie odbył się pierwszy rzut Powiatowej Ligii Narciarskiej i Snowboardowej , w której wzięli również udział uczniowie naszej szkoły. Rywalizacja polegała na dwukrotnym pokonaniu trasy giganta. O kolejności uzyskanych miejsc decydowała suma czasów uzyskanych w pierwszym i drugim przejeżdzie…Przeczytaj »

Strona 1 z 1612345...10...Ostatnia »