Strona 1 z 1312345...10...Ostatnia »

| 19 sierpnia 2015

Rozpoczęcie termomodernizacji placówek oświatowych

7 sierpnia 2015 r. podpisano umowy z wykonawcami oraz inspektorem nadzoru, a 17 sierpnia 2015r. przekazano plac budowy w związku z realizacją projektu pn.: „Podniesienie efektywności energetycznej budynków szkół podstawowych nr 1 i 2 w gminie Brzeszcze”. dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014. Przeczytaj »

| 5 lipca 2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w Gimnazjum nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Brzeszczach tradycyjnie rozpoczęła się mszą św. o godz. 8.00 (26 czerwca) w Kościele pw. św. Urbana. Po przejściu do szkoły na uroczystym apelu nastąpiło wręczenie uczniom nagród i świadectw z wyróżnieniem Przeczytaj »

| 26 czerwca 2015

Pożegnanie Absolwentów

Dnia 25 czerwca pożegnaliśmy Absolwentów rocznika 2012-2015. Skończył się  pewien etap ich życia, przed nimi nowa szkoła, nowi nauczyciele i koledzy. Mamy nadzieję, że będą wracać myślami do naszego gimnazjum i do spędzonych tutaj wspólnych chwil. Uroczystą akademię rozpoczęliśmy od hymnu szkoły, a po nim uczniowie klas trzecich opuszczający mury naszego gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar i przekazali go w ręce… Przeczytaj »

| 24 czerwca 2015

Spotkanie Szkół Imienniczek w Warszawie

Z okazji setnej rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego 21 czerwca w Warszawie, w Świątyni Opatrzności Bożej, odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Szkół Imienniczek. Uroczystości Jubileuszowe rozpoczęły się Mszą świętą o godz. 13.00, której przewodniczył arcybiskup Kazimierz Nycz i w której wzięły udział delegacje wraz z pocztami sztandarowymi ze szkół im. ks. Jana Twardowskiego z całej Polski.… Przeczytaj »

| 22 czerwca 2015

Znamy wyniki egzaminów:)

Tegoroczne wyniki egzaminów budzą wielkie zadowolenie zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli. Prawie w każdej części egzaminu średnie wyniki szkoły są wyższe od średniej gminy, powiatu i województwa.
Przeczytaj »

| 21 czerwca 2015

Nasze „ECHO” w Turcji

Jak nasze "ECHO" powędrowało do Turcji? W bieżącym roku szkolnym nasze gimnazjum wzięło udział w kolejnym projekcie międzynarodowym. Tym razem weszliśmy we współpracę ze szkołą z Ankary w Turcji. Tytuł projektu to „TEEN-MAGAZINE”. Chcieliśmy sprawdzić i porównać, jak wygląda praca redaktorów gazetek szkolnych w innych krajach. Postanowiliśmy stworzyć kolejny numer "Echa Gimnazjalisty", ale tym razem… Przeczytaj »